O společnostiPředstavení společnosti

Představení společnosti

Společnost tvoří vyvážený tým lékařů úzce propojený s kreativními designéry a zkušenými programátory. MeDitorial je společnost se zázemím vydavatelství, mediální a PR agentury a informačních technologií. Tento celý potenciál intenzivně koncentrujeme pouze do jedné úzce specializované oblasti - edukační projekty z oblasti medicíny a zdravotnictví.

Otevíráme lékařům, pacientům i ostatním zainteresovaným subjektům cestu efektivních komunikačních řešení a prostor pro výměnu stále rostoucího objemu medicínských informací. V našem tvůrčím pojetí dostane každý přesně tu informaci, kterou v daný okamžik skutečně potřebuje.

Každé zadání zpracováváme na profesionální úrovni a v jedinečném týmu konzultantů, autorů, kreativců a marketérů. Disponujeme pevnými vazbami s lékaři a jejich klinickými zázemími. Při vysokých standardech, úspěšném know-how a velké flexibilitě zachováváme optimální poměr mezi kvalitou a cenou našich služeb.

Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti stejně jako pro naše partnery z řad odborných společností, zdravotnických zařízení, farmaceutických společností, vydavatelství a médií a jednotlivých lékařů.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více