ProduktyMobilní aplikace

Mobilní aplikace

Největší lékařská poradna na českém internetu uLékaře.cz spustila aplikaci pro chytré telefony iPhone a Android. Nyní budete mít lékaře přímo v telefonu a můžete s ním ihned řešit akutní zdravotní problémy.

Přestože poradna uLékaře.cz nenahrazuje skutečnou návštěvu lékaře, stává se pro uživatele praktickým doplňkem v péči o vlastní zdraví - a nyní ji můžete mít i ve svém telefonu!

Co všechno aplikace umí?

Prostřednictvím svého telefonu můžete vstoupit do poradny a položit dotaz, který se týká vašeho aktuálního zdravotního problému. V poradně jsou připraveni odpovídat naši lékaři všech specializací.

  • Rychlé položení dotazu, možnost přiložit fotografii
  • Podle požadované rychlosti odpovědi v rozmezí 1,2 a 7 pracovních dní je cena za dotaz 0 - 89 Kč.
  • Po zodpovězení dotazu jste informováni pomocí notifikace v telefonu a e-mailem
  • Možnost zdarma listovat v databázi téměř 80 000 dotazů, které již byly zodpovězené
  • Měsíčně je zodpovězeno více jak 1.500 dotazů

Bezplatné stažení aplikace pro iPhone a Android telefony:


Informace pro novináře:

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více