Kariéra

Kariéra

Obchodní hvězda pro spol. MeDitorial s.r.o.

MeDitorial jsme založili před 13 lety. Dnes máme společnost o 40 lidech, která roste a zdvojnásobuje své obraty. Poskytujeme firmám zázemí formou vydavatelství, mediální a PR agentury a informačních technologií.

Vytváříme edukační projekty z oblasti medicíny a zdravotnictví a na českém trhu nemáme v tomto směru konkurenci. Máme také 2 zaběhnuté internetové projekty – informační portály uLékaře.cz a proLékaře.cz, výborně známe jejich cílovou skupinu i návštěvnost. V našem obchodním týmu nyní máme 1 volné místo.

Více zde.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více