ProduktyClipnote

Clipnote

iPad a MeDitorial

Zareagovali jsme na potřeby našich klientů a připravili hned dvě možnosti využití iPadu v rukou reprezentanta, díky kterým může každá farmaceutická společnost optimalizovat řešení, které nejvíce odpovídá soudobým prezentačním potřebám: ClipNote.

ClipNote

- dává reprezentantovi maximální svobodu v přípravé své prezentace. Z předem připravených, obsahově autonomnních slidů může reprezentant pro lékaře pokaždé připravit jinou prezentaci, aniž by se musela pokaždé složitěji připravovat jinde než v rukou samotného reprezentanta. Zároveň však zachovává uniformitu sdělení a jeho kontrolovatelnost. Její optimální využití je v případě, že nechcete přiliš vysoké pořizovací náklady a nežádáte absolutní zpětnou vazbu, která technicky obtížněji realizovatelná na úkor maximální flexibility a interaktivity sdělení.

Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám předvedeme naše komplexní řešení pro Vaše reprezentanty a uplatnění v marketingu Vaší společnosti.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více