Blog

Blog

Jak jsou lidé ochotni platit za informace na webu?

Tyto jednoduché věci, které ráno nemusí zabrat více než půl hodiny, využívají úspěšní lidé jako je třeba Robert Iger, generální ředitel Disney.

  • Zacvičte si – ranní cvičení dodá energii na zbytek dne. Proč cvičit ráno? Ranní pohyb eliminuje riziko, že se na něj člověk večer při díky únavě vykašle.
  • Nalánujte si den – maximalizace vlastního poteniálu tím, že si rozvrhnu denní úkoly a cíle. Také podle toho, kdy jsem nejvýkonnější. Nezapomínejte na naplánování krátké procházky nebo přestávky po náročném jednání.
  • Dejte si zdravou snídani – díky snídani doplníte organismu energii a můžete se lépe soustředit na pracovní úkoly během dne.
  • Kousněte do kyselného jablka – každý má v seznamu jednu věc, které se děsí. Ušetřit tento stres lze velmi jednoduše: udělat tento úkol v daný den jako první ze všech.
  • Meditujte – ráno je ideální doba na krátkou meditaci nebo vizualizaci. Najděte si chvilku, v klidu se posaďte, zavřete oči a předtavujte si, jak úspěšně zvládáte to, čím se musíte daný den zaobírat. I pouhá minuta dokáže vylepšit náladu a připravit se lépe na následující pracovní úkoly.

Forbes, listopad 2013

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více